ECS-160-18-5PVX-GN-TR
ECS INC. International
Crystal - 16.000 MHz ±30ppm - 18pF - 50 Ohms - ±30ppm -40°C to +85°C - SMD HC49/US - 0.449" x 0.189" (11.40mm x 4.80mm)
Description +