ECS-160-18-5PLX-AGN-TR
ECS INC. International
Crystal - 25.000 MHz ±25ppm - 18pF - 30 Ohm - ±30ppm -40°C to 85°C - SMD HC-49/US - 0.449" x 0.189" (11.40mm x 4.80mm)
Description +