ECS-160-12-33Q-ADS-TR
ECS INC. International
Crystal - 16MHz ±25ppm - 12pF - 80 Ohm - ±100ppm -40°C to 125°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +