ECS-160-12-30BQ-AEN-TR
ECS INC. International
16MHz ±25ppm ±50ppm 12pF 50 Ohm Fundamental -40°C ~ 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x ...
Description +
16MHz ±25ppm ±50ppm 12pF 50 Ohm Fundamental -40°C ~ 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033" (0.85mm)