ECS-153.6-18-30B-JEM-TR
ECS INC. International
15.36MHz ±20ppm ±50ppm 18pF 80 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.2 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
15.36MHz ±20ppm ±50ppm 18pF 80 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033" (0.85mm)