- ECS-147.4-20-4
ECS-147.4-20-4
ECS INC. International
HC-49US - MHz Crystal - 14.7456 MHz - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 40 Ohms - Fundamental - -10°C ~ 70°C - Through Hole - HC-49/US ...
Description
HC-49US - MHz Crystal - 14.7456 MHz - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 40 Ohms - Fundamental - -10°C ~ 70°C - Through Hole - HC-49/US - 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm) - 0.138" (3.50mm)