ECS-147.4-10-33-AGM-TR
ECS INC. International
14.7456MHz ±25ppm ±30ppm 10pF 100 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x ...
Description +
14.7456MHz ±25ppm ±30ppm 10pF 100 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.032" (0.80mm)