ECS-147-20-23A-TR
ECS INC. International
Crystal 14.7456MHz 20PF SMD - ECX-64A - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 80 Ohm - Fundamental - -10°C ~ 70°C - 4-SMD - No Lead (DFN - ...
Description +
Crystal 14.7456MHz 20PF SMD - ECX-64A - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 80 Ohm - Fundamental - -10°C ~ 70°C - 4-SMD - No Lead (DFN - LCC) - 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) - 0.043" (1.10mm)