- ECS-143-20-46X
ECS-143-20-46X
ECS INC. International
Crystal - 14.31818MHz ±30ppm - 20pF - 60 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - HC46/X - Thru Hole - 0.268" L x 0.157" W x 0.071" H (6.8 ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Crystal - 14.31818MHz ±30ppm - 20pF - 60 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - HC46/X - Thru Hole - 0.268" L x 0.157" W x 0.071" H (6.80mm x 4.00mm x 1.80mm)