ECS-120-20-5PX-TR
ECS INC. International
Crystal - 12.000 MHz ±30ppm - 20pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD HC49/US - 0.449" x 0.189" (11.40mm x 4.80mm)
Description +