ECS-120-20-30B-AGL-TR
ECS INC. International
12MHz ±25ppm ±30ppm 20pF 80 Ohm Fundamental -10°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm ...
Description +
12MHz ±25ppm ±30ppm 20pF 80 Ohm Fundamental -10°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033" (0.85mm)