ECS-120-18-7SX-TR
ECS INC. International
Crystal - 12.0000MHz ±30ppm - 18pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD 4-SOJ - 9.40mm pitch - 0.492" x 0.181" (12.50mm x 4.6 ...
Description +
Crystal - 12.0000MHz ±30ppm - 18pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD 4-SOJ - 9.40mm pitch - 0.492" x 0.181" (12.50mm x 4.60mm)