ECS-120-18-30B-AGN-TR
ECS INC. International
Crystal - 12MHz ±30ppm - 18pF - ±25ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.197"x0.126" (5.00mm x 3.20mm)
Description +