ECS-120-10-36B-CWY-TR3
ECS INC. International
Crystal - 12MHz ±10ppm - 10pF - 130 Ohms - ±15ppm -30°C to 85°C - 4-SMD - 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Description +