ECS-120-10-36-AGY-TR
ECS INC. International
Crystal - 12MHz ±25ppm - 10pF - 150 Ohm - ±30ppm -30°C to 85°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +