ECS-120-10-33B-CKM-TR
ECS INC. International
12MHz ±10ppm ±10ppm 10pF 100 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50m ...
Description +
12MHz ±10ppm ±10ppm 10pF 100 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.032" (0.80mm)