ECS-110.5-20-18-TR
ECS INC. International
Crystal 11.0592MHz 20PF SMD - CSM-12 - ±100ppm - ±30ppm - 20pF - 80 Ohm - Fundamental - -40°C ~ 85°C - 4-SMD - No Lead (DFN - ...
Description +
Crystal 11.0592MHz 20PF SMD - CSM-12 - ±100ppm - ±30ppm - 20pF - 80 Ohm - Fundamental - -40°C ~ 85°C - 4-SMD - No Lead (DFN - LCC) - 0.465" L x 0.220" W (11.80mm x 5.50mm) - 0.098" (2.50mm)