ECS-102.45-16-5PX-TR
ECS INC. International
Crystal - 10.2450MHz ±30ppm - 16pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - SMD HC49/US - 0.449" x 0.189" (11.40mm x 4.80mm)
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +