- ECS-100AX-250
ECS-100AX-250
ECS INC. International
Oscillator - OCXO - 25.000MHz ±100ppm - TTL - 5V - 0°C to 70°C - Thru Hole - Full Size Metal Can - 0.821"x 0.520"x 0.200" (20. ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Oscillator - OCXO - 25.000MHz ±100ppm - TTL - 5V - 0°C to 70°C - Thru Hole - Full Size Metal Can - 0.821"x 0.520"x 0.200" (20.86 x 13.20 x 5.08mm)