ECS-100AX-098.3
ECS INC. International
Oscillator - OCXO - 9.8304MHz ±100ppm - TTL - 5V - 0°C to 70°C - Thru Hole - Full Size Metal Can - 0.821"x 0.520"x 0.200" (20. ...
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Oscillator - OCXO - 9.8304MHz ±100ppm - TTL - 5V - 0°C to 70°C - Thru Hole - Full Size Metal Can - 0.821"x 0.520"x 0.200" (20.86 x 13.20 x 5.08mm)