ECS-100-18-30B-AGN-TR
ECS INC. International
10MHz ±25ppm ±30ppm 18pF 80 Ohm Fundamental -40°C ~ 85°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
10MHz ±25ppm ±30ppm 18pF 80 Ohm Fundamental -40°C ~ 85°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033" (0.85mm)