ECS-100-12-30B-GM-TR
ECS INC. International
10.000 MHz 12pF ±30 ppm Tol ±30 ppm Stability -20 ~ +70°C ESR 80 Ω 4 pad smd
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +