ECS-100-12-30-AEM-TR
ECS INC. International
10.000 MHz 12 pF 5032 2 pad ±25/50 ppm -20 ~ +70°C 80Ω Max ESR
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +