- TV1635-3R0356-R
TV1635-3R0356-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 35F 3V -10% to 30% (16.5 X 38mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 7.5mm 90uA 0.015 Ohm 65C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description