- TR2-S505H-V-2.5-R
TR2-S505H-V-2.5-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Slow Blow Acting 2.5A 600V Axial 5 X 20mm Ceramic T/R CCC/PSE/TUV/cULus
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description