- POE13W3X3.3-R
POE13W3X3.3-R
Eaton Electronics / Bussmann
Power Transformer 1: 0.529: 0.176: 0.176: 0.176 1500VAC 13W 12 Terminal Gull Wing SMD
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: POE13W3X33R
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Eaton Electronics / Bussmann
Part No:POE13W3X3.3-R
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504314035
COO:PH
ECCN:EAR99
Reel Pack:
140
Product Guides
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
136
Ships today, if you order in
Buy all 136 in-stock or the regular minimum order quantity of 140