- PM-5R0H305-R
PM-5R0H305-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 3F 5V -20% to 80% (21.3 X 32.5 X 11mm) Radial 5.3mm 20uA 0.05 Ohm 1000h 60C Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description