- KR-5R5C105-R
KR-5R5C105-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 1F 5.5V -20% to 80% Radial Stacked Coin 5mm 30 Ohm 1000h PowerStor 70 C Tray
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description