- HV1245-2R7356-R
HV1245-2R7356-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 35F 2.7V -10% to 30% (12.5 X 48mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 51uA 0.02 Ohm 1000h 65C Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Description