- HCM1A0703-6R8-R
HCM1A0703-6R8-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH/4.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 3.5A 60mOhm DCR Automotive T/R
Description