- HCM1305-3R3-R
HCM1305-3R3-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH/2.11uH 20% 100KHz Powdered Iron 15A 9.2mOhm DCR T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description