- HB1635-2R5356-R
HB1635-2R5356-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 35F 2.5V -10% to 30% Radial SMD 5.08mm 32uA 0.03 Ohm PowerStor 70 C Bulk
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Description