- FP0807R1-R07-R
FP0807R1-R07-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Wirewound 0.07uH/0.05uH 10% 100KHz Ferrite 45A 0.0005Ohm DCR T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description