- DRQ127-330-R
DRQ127-330-R
Eaton Electronics / Bussmann
Coupled Inductors 33uH 6.22A 0.06ohms
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description