- DRA127-4R7-R
DRA127-4R7-R
Eaton Electronics / Bussmann
Power Inductors - SMD 4.7uH 16.5A 0.0094ohms
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description