- BK/GMC-V-315-R
BK/GMC-V-315-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Medium Time Delay Acting 0.315A 250V Axial 5 X 20mm Glass Cardboard Carton
Description
Search Keywords: BKGMCV315R
Supplier:Eaton Electronics / Bussmann
Part No:BK/GMC-V-315-R
HTS:8536100020
COO:CN
Type:Miniature
Fuse Size:5 x 20 mm
Acting:Medium Time Delay
Current Rating:0.315 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V