- BK/GMA-V-250-R
BK/GMA-V-250-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 0.25A 250V Axial 5 X 20mm Glass Carton CCC/CSA/UL
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: BKGMAV250R
Supplier:Eaton Electronics / Bussmann
Part No:BK/GMA-V-250-R
HTS:8536100020
COO:CN
Type:Miniature
Fuse Size:5 x 20 mm
Acting:Fast
Current Rating:0.25 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V