- BK1/S505H-1.6-R
BK1/S505H-1.6-R
Eaton Electronics / Bussmann
FUSE CERAMIC 1.6A 600VAC 400VDC
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Description