1410-F110-P1F1-W14QE3-4A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker; 4 A; 90 V to 140 V Marked 115 V lt 1 mA mA; Blade Terminals
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +