PZ4M2CRRW150
E-Switch
Anti-Vandal Switch, SPST, OFF-(ON), 1A, 24V DC, 150 mm Wire Leads w/ Conn., IP6 | E-Switch PZ4M2CRRW150
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +