- DIW120SIC028
DIW120SIC028
Diotec Semiconductors
SiC MOSFET - TO-247-3L - N - 118A - 1200V - 28mΩ - 175°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description