- DI150N04PQ
DI150N04PQ
Diotec Semiconductors
MOSFET - PowerQFN 5x6 - N - 40V - 150A - 1.4mΩ - 150°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description