- DI110N03PQ-AQ
DI110N03PQ-AQ
Diotec Semiconductors
MOSFET - PowerQFN 5x6 - N - 30V - 110A - 1.8mΩ - 150°C - AEC-Q101
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description