- DI075N04PT-AQ
DI075N04PT-AQ
Diotec Semiconductors
MOSFET - PowerQFN 3x3 - N - 40V - 75A - 2.8mΩ - 175°C - AEC-Q101
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description