Search Keywords: 30DBCS5B
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Delta Thermal / EMI / Solenoids
  • Part No:
    30DBCS5B
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    48
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Maximum Voltage Rating:
    250 VAC
  • Maximum Current Rating:
    30 A
  • Operating Frequency:
    50,60 Hz