- MDS-100APS18BA
MDS-100APS18BA
Delta Power / Industrial Automation
AC-DC Power Supply - Medical - 100W - 18VDC - 5.55A - Open Frame - JST 2-pin - 3.0˝×5.0˝×1.2˝
Description
Search Keywords: MDS100APS18BA
Part No:MDS-100APS18BA
150 -
DC Input Voltage:N/A
AC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 31 mm