- MDS-100APS12BA
MDS-100APS12BA
Delta Power / Industrial Automation
AC-DC Power Supply - Medical - 100W - 12VDC - 8.33A - Open Frame - JST 2-pin - 3.0˝×5.0˝×1.2˝
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Carton Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MDS100APS12BA
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Delta Power / Industrial Automation
Part No:MDS-100APS12BA
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504406012
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
150 -
AC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 31 mm