- MDS-065APS18BA
MDS-065APS18BA
Delta Power / Industrial Automation
AC-DC Power Supply - Medical - 65W - 18VDC - 3.61A - Open Frame - JST 2-pin - 2.0˝×4.0˝×1.2˝
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Carton Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MDS065APS18BA
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Delta Power / Industrial Automation
Part No:MDS-065APS18BA
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504406012
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
200 -
AC Input Voltage:N/A
Dimension:101.6 x 50.8 x 30 mm