DAR71205FU
Cynergy3
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 12VDC Coil - Max Switching: 1kV, 3A - Rhodium Contacts - PCB-Coil - Flying Leads-Con ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
High Voltage Relay - SPST-NO (1 Form A) - 12VDC Coil - Max Switching: 1kV, 3A - Rhodium Contacts - PCB-Coil - Flying Leads-Contacts - UL Approved