- SL7-FL24-R
SL7-FL24-R
Cutler-Hammer / Eaton
Light Module - 70 mm Diameter - Strobe LED - Red - 24 Vac/Vdc - 0.130 to 0.135A - 1.4 Hz - IP66.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description